MATERIĀLA PRIEKŠROCĪBAS

Stiklašķiedras kompozīta materiāls ir noturīgs parastajā un agresīvajā vidē - noturīgi pret sārmju, skābju, sāļu un organisko vielu iedarbību.

Stiklašķiedras kompozīta materiāls saglabā savu struktūru un īpašības atšķaidīto koncentrēto skābju, sārmju,naftas produktu, organisko šķīdinātāju, kā arī atmosfēras agresīvās gāzes iedarbībā.

LĒTA EKSPLUATĀCIJAS APKALPOŠANA

Stingrs un izturīgs. Noturīgs pret pūšanu un koroziju, likvidējot vajadzību pēc pastāvīgas uzturēšanas-krāsošanu. Ekspluatācijas laikā materiālu nav nepieciešams krāsot. Nodrošina ilgtermiņa, izmaksu risinājumus daudzām lietojumprogrammām.

ĶĪMISKI NOTURĪGS

Izturīgs pret plašu ķimikāliju klāstu, tostarp saldūdeni un sālsūdeni. Tas nerūsē un nepūst, kā metāls vai koks.

LABAS DIELEKTRISKĀS ĪPAŠĪBAS

 Zemas elektriskās un siltumvadītspējas īpašības un augsta dielektriskā spēja. Konstrukcijas nevajag zemēt. Nevada elektrību.

AUGSTAS MEHĀNISKĀS ĪPAŠĪBAS

Ļoti augstas stiprības un svara attiecības, salīdzinot ar metālu, koku un betonu. Labas mehāniskās īpašības, izturīgs.

VIEGLA MONTĀŽA

Montāžā izmantojot vienkāršus instrumentus, viegls pēc svara. Montāžas laikā nav nepieciešams izmantot lielgabarīta pacelšanas tehniku.

VIEGLS SVARS

Stikla šķiedras kompozīta materiāla formas parasti sver 75-80% mazāk nekā līdzīgas tērauda formas un 30% mazāk nekā līdzīgas alumīnija formas.

RADIO VIĻŅU CAURLAIDĪBA

Elektromagnētisko un radio frekvences traucējumu neizraisošs.

PROFILU DAUDZVEIDĪBA

Materiālu var ražot dažādas formas. Daļas var ražot pielāgotās krāsās. Nav ierobežots izstrādājuma garums. Plašs sortiments.

UV

Izturīgs pret saules iedarbību. Nav pakļauts gadalaika izmaiņām. Neveidojas apledojums.

TEMPERATŪRA

Zems termiskās paplašināšanās koeficents. Nemaina savas materiāla un ģeometriskās izmēru īpašības temperatūras ietekmē. Pie zemām temperatūrām - nelūst.

Image description text